KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14598518
nr 1459 8518
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tillskriven. Blandteknik, bildmått: 30x23, yttermått inklusive ram: 44x32 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:39:49
4/4 12:35:33
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman